O nas

Fitness and Fashion jest firmą założoną z zamiarem rozprowadzania marki Six Deuce na rynek Polski. Naszym celem jest dostarczanie produktów najwyższej jakości, o niepowtarzalnych wzorach oraz kolorach, w konkurencyjnych cenach z szybką i wygodna dostawą do klientów.

Firma Six Deuce utworzona została w 2005 roku jako bezpośrednia odpowiedź na estetycznie niewyszukany wybór odzieży w kategori Fitness. Od premiery, Six Deuce szturmem przejął rynek z projektem, który promieniuje temperamentem oraz wysokiej jakości materiałem. Ubrania są dostosowane do wszystkiego, począwszy od spaceru po lesie, kończąc na ringu MMA.

CO ZNACZY "Six Deuce"?

Nazwa "Six Deuce" lub "62" rzeczywiście odnosi się do Biblii werset, Obj 6:2.. "I widziałem, a oto biały koń, ten zaś, który siedział na nim, miał łuk, a dano mu koronę, i wyruszył jako zwycięzca, aby dalej zwyciężać." Nie jesteśmy firmą religijną, ale doceniamy symbolikę tego wersu. Tematyka zwycięstwa i pokonanie przeciwników w walce, to wszystko łączy się z każdym sportem. Ponownie, nie jesteśmy firmą religijna i nie mamy poglądów religijnych!